firma-24.pl

Oferta centrum medycznego CardeaMed w Gdyni

image

Jeśli szukasz centrum medycznego w Gdyni, które oferuje szeroki zakres badań diagnostycznych oraz specjalistyczny personel medyczny, to zapraszamy do CardeaMed. W naszym centrum medycznym możemy wykonywać wszelkiego rodzaju badania laboratoryjne, podawać kroplówki oraz wykonywać masaże. Nasza oferta skierowana jest do pacjentów potrzebujących kompleksowej opieki medycznej i diagnostyki. W CardeaMed stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług, dlatego możesz być pewien, że zostaniesz profesjonalnie zbadany, a samo badanie będzie prowadzone zgodnie z najnowszymi standardami medycznymi. Skorzystaj z usług CardeaMed i poczuj, że jesteś w dobrych rękach.

Czym jest i gdzie znajduje się centrum medyczne CardeaMed?

Centrum medyczne CardeaMed to nowoczesna placówka medyczna, która znajduje się w Gdyni przy ul. Rdestowej 160. W naszej przychodni przyjmują lekarze różnych specjalizacji, którzy wykonują zarówno podstawowe badania, jak i skomplikowane zabiegi medyczne. Oprócz badań diagnostycznych, w naszym centrum medycznym wykonywane są również zabiegi medycyny estetycznej, które przeprowadzane są przez wykwalifikowany personel. Jesteśmy dumnym partnerem w opiece zdrowotnej naszych pacjentów, oferując kompleksową opiekę medyczną i dbając o ich dobre samopoczucie. Niezależnie od potrzeb zdrowotnych, w CardeaMed znajdziesz profesjonalną opiekę medyczną, a nasi lekarze zawsze są gotowi służyć pomocą i wsparciem. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości usług medycznych, do skorzystania z naszych usług.

Jakie usługi oferujemy?

Oferujemy szeroki zakres usług medycznych oraz beauty w naszym ośrodku zdrowia. W ramach naszej oferty badań laboratoryjnych posiadamy własny punkt pobrań krwi, gdzie nasi pacjenci mogą szybko i wygodnie przeprowadzić niezbędne badania diagnostyczne. Dodatkowo oferujemy kroplówki witaminowe i minerałowe, które mogą stanowić uzupełnienie diety i pomóc w poprawie ogólnego samopoczucia. Nasz zespół medyczny świadczy także usługi teleporad oraz wizyt domowych, aby zapewnić pacjentom wygodę i komfort podczas leczenia. Z Strefy Beauty proponujemy masaże, kompleksową kosmetykę profesjonalną i estetyczną oraz usługi związane z oprawą oka. Dzięki szerokiej gamie usług, nasi pacjenci mogą skorzystać z kompleksowej opieki medycznej i beauty, dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb.

W czym się specjalizujemy? Poznaj nasz zakres usług

Badania krwi – odwiedź nasze laboratorium

Zapraszamy do naszej pracowni laboratoryjnej, gdzie oferujemy kompleksowe badania krwi. Nasz profesjonalny zespół zapewni Ci szybką i precyzyjną analizę próbek krwi, dzięki której będziesz mógł/a uzyskać ważne informacje o swoim zdrowiu. Badania krwi pozwalają nam wykryć różnego rodzaju zaburzenia, monitorować przebieg chorób oraz ocenić ogólny stan zdrowia. Dlatego tak istotne jest regularne wykonywanie badań krwi.

Kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe stanowią popularny sposób dostarczania organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Zawierają one mieszankę różnych witamin, minerałów i czasem aminokwasów, które mogą być podawane dożylnie lub domięśniowo. Kroplówki witaminowe stosujemy często u pacjentów, którzy maja problemy z wchłanianiem składników odżywczych z jedzenia. Również u osób z deficytem witamin i minerałów. Ponadto, są one również polecane dla osób prowadzących intensywny tryb życia, aby uzupełnić niedobory składników odżywczych. Kroplówki witaminowe mogą być również stosowane w celach kosmetycznych, aby poprawić kondycję skóry, włosów i paznokci.

Ozonoterapia – nasyceniem tkanek tlenem

Ozonoterapia, zwana także leczeniem ozonem, jest procedurą medyczną polegającą na podawaniu ozonu pacjentowi w celu leczenia różnych schorzeń. Ozon jest trójatomową formą tlenu, która może być wykorzystywana w leczeniu poprzez zwiększone nasycenie tkanek tlenem. Procedura ozonoterapii polega na wprowadzeniu ozonu do organizmu przez kroplówkę, co pobudza układ odpornościowy oraz procesy naprawcze w komórkach. Ozonoterapia może być wykorzystywana do leczenia wielu różnych schorzeń, takich jak infekcje, problemy z układem krążenia, bóle stawów czy choroby skóry. Badania naukowe sugerują, że ozonoterapia może mieć korzystne działanie w leczeniu zakażeń, procesów zapalnych oraz przy przyspieszaniu gojenia ran.

Badanie EKG Holterem

Badanie EKG Holterem polega na monitorowaniu aktywności elektrycznej serca przez określony czas, zazwyczaj od 24 do 48 godzin. Pacjent nosi małe urządzenie, które rejestruje jego aktywność serca podczas wykonywania codziennych czynności. Jest to niezwykle przydatne badanie, szczególnie w przypadku występowania nieregularnych lub rzadko występujących zaburzeń rytmu serca. Dzięki badaniu EKG Holterem lekarze mogą dokładniej ocenić rytm serca pacjenta i wychwycić ewentualne nieprawidłowości, które mogą być trudne do zarejestrowania podczas rutynowego badania EKG.

Usługi pediatry

Usługi pediatry obejmują szeroki zakres działań mających na celu zapewnienie zdrowia i dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej najmłodszym pacjentom. Pediatra zajmuje się nie tylko leczeniem chorób, ale również profilaktyką, regularnymi badaniami kontrolnymi oraz szczepieniami. Specjalista pediatra zdaje sobie sprawę z potrzeb rozwojowych dziecka i potrafi dostosować swoje podejście do każdego malucha. Pozwala to na efektywną opiekę medyczną.

Usługi internisty – oferta od CardeaMed

Nasi doświadczeni interniści zajmują się diagnozowaniem i leczeniem różnych schorzeń, takich jak choroby serca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby układu oddechowego i wiele innych. Nasza oferta usług internisty obejmuje regularne wizyty kontrolne, badania laboratoryjne, monitorowanie ciśnienia krwi, zarządzanie leczeniem farmakologicznym oraz edukację pacjentów na temat zdrowego stylu życia. Ponadto, nasi interniści pracują w ścisłej współpracy z innymi specjalistami medycznymi, aby zapewnić kompleksową opiekę oraz skoordynowaną terapię.

Masaże – leczniczy, klasyczny i inne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty masaży, w tym masaży leczniczych, klasycznych i wielu innych. Nasz profesjonalny zespół masażystów oferuje kompleksową gamę zabiegów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Masaż leczniczy jest doskonałym sposobem na złagodzenie bólu mięśniowego, stawowego oraz redukcję napięcia i stresu. Natomiast masaże klasyczne pomagają w poprawie krążenia krwi, relaksacji mięśni i ogólnej redukcji napięcia. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się również inne rodzaje masaży, takie jak masaże sportowe, modelujące czy też masaże relaksacyjne.

Hormonoterapia męska i leczenie niepłodności

Hormonoterapia męska jest stosowana w leczeniu niepłodności u mężczyzn, którzy mają niski poziom testosteronu lub inne problemy hormonalne. Ta terapia może być skutecznym sposobem na zwiększenie produkcji nasienia i poprawę płodności u mężczyzn. Hormonoterapia może pomóc w regulacji poziomu hormonów w organizmie. To z kolei może wpłynąć pozytywnie na proces spermatogenezy i jakość nasienia. Leczenie niepłodności u mężczyzn za pomocą hormonoterapii może być długotrwałe, ale może przynieść pożądane rezultaty w postaci poprawy jakości nasienia i zwiększenia szans na naturalne poczęcie.

Teleporady – umów się do internisty, nefrologa dziecięcego, dermatologa lub pulmonologa!

Jeśli potrzebujesz szybkiej konsultacji medycznej, skorzystaj z usług teleporady. Na naszej platformie możesz umówić wizytę do internisty, nefrologa dziecięcego, dermatologa lub pulmonologa w wybranym terminie. Bez wychodzenia z domu, załatwisz wszystko online, oszczędzając czas i unikając zbędnych stresów związanych z wizytami w poradni. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie, a następnie wybierzesz interesujące Cię specjalizacje. Następnie, w dogodnym dla Ciebie terminie umówisz wizytę u lekarza. Dzięki teleporadzie możesz szybko uzyskać pomoc medyczną i poradę specjalisty. Jest to szczególnie ważne w przypadku nagłych schorzeń czy niewyjaśnionych objawów.

Umów się na badania już teraz!

Jeśli potrzebujesz badań medycznych, to umów się już teraz w CardeaMed! Nasz gabinet medyczny oferuje szeroki zakres badań diagnostycznych, które mogą pomóc w wczesnym wykryciu chorób oraz utrzymaniu zdrowia. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy umówić się na wizytę i wybrać odpowiedni termin, który będzie dla Ciebie najlepiej wygodny. Nasz personel medyczny pomaga wyznaczyć odpowiedni termin, który będzie dostosowany do twoich potrzeb i preferencji. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, możesz być pewien, że badania przeprowadzimy dokładnie i z należytą starannością. Nie zwlekaj, Umów się na badania już teraz! w CardeaMed i zadbaj o swoje zdrowie już teraz.