firma-24.pl

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mińsk Mazowiecki

image

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mińsk Mazowiecki

Studia Wyższa Szkoła Mińsk Mazowiecki mieści się w Józefowie w woj. Mazowieckim to niepubliczna uczelnia kształcąca studentów z całego świata. W WSGE mocno wierzymy, że udostępnienie możliwości kształcenia osobom z różnych zakątków świata pozytywnie wpływa na rozwój nie tylko naszych studentów. Co roku wielu zagranicznych studentów decyduje się na podjęcie studiów w WSGE. Dodatkowo od wielu lat z powodzeniem prowadzimy program Erasmus Plus. W ramach którego każdy słuchacz może podjąć kształcenie m.in. w Hiszpianii, we Włoszech czy na Słowacji.

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mińsk Mazowiecki

W WSGE rozwijamy i doskonalimy nie tylko studentów z tytułem licencjata, ale spod naszych skrzydeł wychodzą także dobrze przygotowani do wykonywania pracy magistrowie. Aż 72 % absolwentów wskazuje, że wiedza zdobyta podczas nauki jest przydatna na rynku pracy.

Po pierwsze Studia wyższa szkoła Mińsk Mazowiecki prowadzone są w formie zajęć stacjonarnych. Odbywają się od poniedziałku do czwartku, lub w systemie niestacjonarnym, gdzie zajęcia odbywają się w piątki oraz soboty. Rerkrutuj na bezpieczeństwo wewnętrzne oraz zarządzanie. Każdy student w programie nauczania ma zawarte wykłady, ćwiczenia i konwersatoria, laboratoria komputerowe, warsztaty, gry decyzyjne i symulacyjne.

Warto również dodać, że w województwie Mazowieckim to właśnie WSGE w Józefowie, zapewnia swoim słuchaczom czesne w najniższej cenie. Kształcenie niepubliczne staje się bardziej osiągalne. .